Suport për blerje !

SPDS7508 – Pompe Zhytese per Ujra te ndotur 750 W, hedhja 13 m, prurja 18 m3/h

15,900 L

Pompe Zhytese per Ujra te ndotur 750 W, hedhja 13 m, prurja 18 m3/h

SPDS7508 - Pompe Zhytese per Ujra te ndotur 750 W, hedhja 13 m, prurja 18 m3/h 15,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SPDS7508 – Pompe Zhytese per Ujra te ndotur 750 W, hedhja 13 m, prurja 18 m3/h”