Motopompe me benzine 1″, 2.5 HP

Motopompe me benzine 1″, 2.5 HP

13,900 L

Motopompe me benzine 1″, 2.5 HP, 100 l/min, 16 m


Kodi: GWP102

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motopompe me benzine 1″, 2.5 HP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *