Suport për blerje !

GWP102 – Motopompe me benzine 1″, 2.5 HP, 100 l/min, 16 m

14,500 L

Motopompe me benzine 1″, 2.5 HP, 100 l/min, 16 m

GWP102 - Motopompe me benzine 1", 2.5 HP, 100 l/min, 16 m 14,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “GWP102 – Motopompe me benzine 1″, 2.5 HP, 100 l/min, 16 m”