Suport për blerje !

SPDS11008 – Pompe Zhytese per Ujra te ndotur 1100 W (1.5 Hp), hedhja 15 m, prurja 22 m3/h

17,900 L

SPDS11008 – Pompe Zhytese per Ujra te ndotur

Fuqia 1100 W (1.5 Hp),

Hedhja 15 m,

Prurja 22 m3/h

SPDS11008 - Pompe Zhytese per Ujra te ndotur 1100 W (1.5 Hp), hedhja 15 m, prurja 22 m3/h 17,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

SPDS11008 – Pompe Zhytese per Ujra te ndotur

Fuqia 1100 W (1.5 Hp),

Hedhja 15 m,

Prurja 22 m3/h

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SPDS11008 – Pompe Zhytese per Ujra te ndotur 1100 W (1.5 Hp), hedhja 15 m, prurja 22 m3/h”