Pistolete boje elektrike per bojra uji 1010 Watt, 1,5Lt/min

Pistolete boje elektrike per bojra uji 1010 Watt, 1,5Lt/min

34,900 L

Marka:BORMANN

Pistolete boje elektrike per bojra uji 1010 Watt, 1,5Lt/min

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pistolete boje elektrike per bojra uji 1010 Watt, 1,5Lt/min