Suport për blerje !
Ofertë!

42.600.10 – Pistolete boje elektrike TC-SY 500 P me depozite plastike poshte 500 Watt / 1000 ml

Çmimi origjinal qe: 6,500 L.Çmimi i tanishëm është: 5,500 L.

-15%

Pistolete boje elektrike TC-SY 500 P me depozite plastike poshte 500 Watt / 1000 ml

42.600.10 - Pistolete boje elektrike TC-SY 500 P me depozite plastike poshte 500 Watt / 1000 ml 6,500 L Çmimi origjinal qe: 6,500 L.5,500 LÇmimi i tanishëm është: 5,500 L.
Brand:EINHELL

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pistolete boje elektrike TC-SY 500 P me depozite plastike poshte 500 Watt / 1000 ml