Pistolete Boje

Pistolete Boje

3,900 L

Pistolete Boje Elektrike 450 W me depozite 800 ml


Kodi: SPG3508

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pistolete Boje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *