Suport për blerje !
Ofertë!

KEMG021B – Grirese mishi 600 W me kapacitet 1.5 kg/min

3,900 L

-22%

Grirese mishi 600 W me kapacitet 1.5 kg/min

KEMG021B - Grirese mishi 600 W me kapacitet 1.5 kg/min 4,990 L 3,900 L
Brand:Decakila

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Grirese mishi 600 W me kapacitet 1.5 kg/min

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KEMG021B – Grirese mishi 600 W me kapacitet 1.5 kg/min”