Motopompe me benzine 3″

Motopompe me benzine 3″

22,900 L

Motopompe me benzine 3″, 7 HP, 1000 l/min, 32 m


Kodi: GWP302

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motopompe me benzine 3″”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *