Suport për blerje !

RGH9528 – Matrapik SDS-Plus 950 W / 2.5 J

10,900 L

Matrapik SDS-Plus 950 W / 2.5 J

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
RGH9528 - Matrapik SDS-Plus 950 W / 2.5 J 10,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “RGH9528 – Matrapik SDS-Plus 950 W / 2.5 J”