Matrapik SDS-Plus
Vlerësuar me 0 nga 5

Matrapik SDS-Plus

9,500 L

Marka:INGCO

Matrapik SDS-Plus 950 W / 2.5 J


Kodi: RGH9528

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Matrapik SDS-Plus”