Suport për blerje !

GEP201 – Motopompe me nafte 3.8 Hp

29,900 L

Motopompe me nafte 3.8 Hp, 533 Lt/min, 30 m

 • Diametri i portës së thithjes dhe shkarkimit: 50 mm, 2″
 • Shpejtësia e rrjedhjes: 533 L/min
 • Ngritja maksimale e kokës: 30 m
 • Koka maksimale e thithjes: 7m
 • Motori me naftë 3.8 kuaj fuqi
 • Zhvendosja: 211cc
 • Rezervuari i karburantit: 12.5L
 • Sistemi i nisjes: Recoil
 • Paketuar në kuti kartoni
Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
GEP201 - Motopompe me nafte 3.8 Hp 29,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

 • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

MOTOPOMPE NAFTE INGCO GEP201

MOTOPOMPE NAFTE INGCO GEP201

 • Diametri i portës së thithjes dhe shkarkimit: 50 mm, 2″
 • Shpejtësia e rrjedhjes: 533 L/min
 • Ngritja maksimale e kokës: 30 m
 • Koka maksimale e thithjes: 7m
 • Motori me naftë 3.8 kuaj fuqi
 • Zhvendosja: 211cc
 • Rezervuari i karburantit: 12.5L
 • Sistemi i nisjes: Recoil
 • Paketuar në kuti kartoni

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “GEP201 – Motopompe me nafte 3.8 Hp”