Motopompe me nafte 3.8 Hp
Vlerësuar me 0 nga 5

Motopompe me nafte 3.8 Hp

39,900 L

Motopompe me nafte 3.8 Hp, 533 Lt/min, 30 m


Kodi: GEP201

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motopompe me nafte 3.8 Hp”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *