Suport për blerje !

CRHLI202289 – Matrapik SDS-Plus me 2 bateri 20V/4.0

25,500 L

Matrapik SDS-Plus me 2 bateri 20V/4.0 Ah, me motor pa karboncina, 2 Jaul, me 2 mandrino + 3 punto /1

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CRHLI202289 - Matrapik SDS-Plus me 2 bateri 20V/4.0 25,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

CRHLI202289 – Matrapik SDS-Plus me 2 bateri 20V/4.0 Ah, me motor pa karboncina, 2 Jaul, me 2 mandrino + 3 punto /1

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CRHLI202289 – Matrapik SDS-Plus me 2 bateri 20V/4.0”