Matrapik per thyerje

Matrapik per thyerje

69,500 L

Marka:INGCO

Matrapik per thyerje 2200 W 75 J

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Matrapik per thyerje”