Kompresor monofaze silencioz pa vaj 24 Lt 0.8 Hp, 8 Bar

Kompresor monofaze silencioz pa vaj 24 Lt 0.8 Hp, 8 Bar

19,900 L

Marka:INGCO

Kompresor monofaze silencioz pa vaj 24 Lt 0.8 Hp, 8 Bar

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

ACS175241

INGCO – 0