Kompresor monofaze

Kompresor monofaze

23,900 L

Marka:INGCO

Kompresor monofaze silencioz pa vaj 50 Lt 1.6 Hp, 8 Bar

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kompresor monofaze”