Suport për blerje !

AC402001 – Kompresor Monofaze me rrip 200 Lt, 3.0 Kw / 4 HP)

95,900 L

Kompresor Monofaze me rrip 200 Lt, 3.0 Kw / 4 HP)

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
AC402001 - Kompresor Monofaze me rrip 200 Lt, 3.0 Kw / 4 HP) 95,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AC402001 – Kompresor Monofaze me rrip 200 Lt, 3.0 Kw / 4 HP)”