Suport për blerje !

ACS224501 – Kompresor monofaze silencioz pa vaj 50 Lt 3.2 Hp, 8 Bar

39,900 L

Kompresor monofaze silencioz pa vaj 50 Lt 3.2 Hp, 8 Bar

ACS224501 - Kompresor monofaze silencioz pa vaj 50 Lt 3.2 Hp, 8 Bar 39,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ACS224501 – Kompresor monofaze silencioz pa vaj 50 Lt 3.2 Hp, 8 Bar”