Suport për blerje !
Ofertë!

ACS2241001 – Kompresor monofaze me 2 motora silencioz pa vaj 100 Lt, 3.2 Hp, 8 Bar

Çmimi origjinal qe: 49,900 L.Çmimi i tanishëm është: 39,900 L.

-20%

Kompresor monofaze me 2 motora silencioz pa vaj 100 Lt, 3.2 Hp, 8 Bar

ACS2241001 - Kompresor monofaze me 2 motora silencioz pa vaj 100 Lt, 3.2 Hp, 8 Bar 49,900 L Çmimi origjinal qe: 49,900 L.39,900 LÇmimi i tanishëm është: 39,900 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ACS2241001 – Kompresor monofaze me 2 motora silencioz pa vaj 100 Lt, 3.2 Hp, 8 Bar”