Suport për blerje !

KMJB024B – Set blender me bateri 11.1V 4 Ne 1, me 2 nivele shpejtesie dhe 4 funksione

4,900 L

Set blender me bateri 11.1V 4 Ne 1, me 2 nivele shpejtesie dhe 4 funksione

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
KMJB024B - Set blender me bateri 11.1V 4 Ne 1, me 2 nivele shpejtesie dhe 4 funksione 4,900 L
Brand:Decakila

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Set blender me bateri 11.1V 4 Ne 1, me 2 nivele shpejtesie dhe 4 funksione

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KMJB024B – Set blender me bateri 11.1V 4 Ne 1, me 2 nivele shpejtesie dhe 4 funksione”