Suport për blerje !

KEHS011W – Tharese flokesh 2200W me 2 nivele shpejtesie dhe 3 nivele nxehtesie + koke difuzori

2,490 L

Tharese flokesh 2200W me 2 nivele shpejtesie dhe 3 nivele nxehtesie + koke difuzori

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
KEHS011W - Tharese flokesh 2200W me 2 nivele shpejtesie dhe 3 nivele nxehtesie + koke difuzori 2,490 L
Brand:Decakila

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tharese flokesh 2200W me 2 nivele shpejtesie dhe 3 nivele nxehtesie + koke difuzori

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KEHS011W – Tharese flokesh 2200W me 2 nivele shpejtesie dhe 3 nivele nxehtesie + koke difuzori”