Suport për blerje !

KMTT014P – Peshore kuzhine me ekran LCD me kapacitet 2g-5000g

1,490 L

Peshore kuzhine me ekran LCD me kapacitet 2g-5000g

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
KMTT014P - Peshore kuzhine me ekran LCD me kapacitet 2g-5000g 1,490 L
Brand:Decakila

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Peshore kuzhine me ekran LCD me kapacitet 2g-5000g

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KMTT014P – Peshore kuzhine me ekran LCD me kapacitet 2g-5000g”