Suport për blerje !

KMJB035G – Blender portabel me bateri 3.7V, me 2 tehe inoxi dhe karikues me fishe Usb

1,590 L

Blender portabel me bateri 3.7V, me 2 tehe inoxi dhe karikues me fishe Usb

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
KMJB035G - Blender portabel me bateri 3.7V, me 2 tehe inoxi dhe karikues me fishe Usb 1,590 L
Brand:Decakila

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Blender portabel me bateri 3.7V, me 2 tehe inoxi dhe karikues me fishe Usb

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KMJB035G – Blender portabel me bateri 3.7V, me 2 tehe inoxi dhe karikues me fishe Usb”