Suport për blerje !
Ofertë!

KEHS007W – Tharese flokesh me doreze te palosshme 1600W me 2 nivele shpejtesie dhe 3 nivele nxehtesie

1,190 L

-20%

Tharese flokesh me doreze te palosshme 1600W me 2 nivele shpejtesie dhe 3 nivele nxehtesie

KEHS007W - Tharese flokesh me doreze te palosshme 1600W me 2 nivele shpejtesie dhe 3 nivele nxehtesie 1,490 L 1,190 L
Brand:Decakila

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tharese flokesh me doreze te palosshme 1600W me 2 nivele shpejtesie dhe 3 nivele nxehtesie

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KEHS007W – Tharese flokesh me doreze te palosshme 1600W me 2 nivele shpejtesie dhe 3 nivele nxehtesie”