Suport për blerje !

HLTS7401 – Gershere krasitje me bisht teleskopik 660-860 mm

1,950 L

Gershere krasitje me bisht teleskopik 660-860 mm

HLTS7401 - Gershere krasitje me bisht teleskopik 660-860 mm 1,950 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HLTS7401 – Gershere krasitje me bisht teleskopik 660-860 mm”