Gershere krasitje me bisht teleskopik

Gershere krasitje me bisht teleskopik

2,750 L

Brand:INGCO

Gershere krasitje me bisht teleskopik 650-850mm, diametri prerjes 40 cm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gershere krasitje me bisht teleskopik”