Dalte SDS-Plus
Vlerësuar me 0 nga 5

Dalte SDS-Plus

295 L

Marka:INGCO

Dalte SDS-Plus e sheshte 14×250 mm


Kodi: DBC0122501

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dalte SDS-Plus”