Suport për blerje !

Dalte SDS-Plus e gjere 40 x 250 mm

2,390 L

Dalte SDS-Plus e gjere 40 x 250 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Dalte SDS-Plus e gjere 40 x 250 mm 2,390 L
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Hikoki

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dalte SDS-Plus e gjere 40 x 250 mm”