Suport për blerje !

Dalte SDS-plus me maje 250mm me vetemprehje

1,190 L

Dalte SDS-plus me maje 250mm me vetemprehje

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Dalte SDS-plus me maje 250mm me vetemprehje 1,190 L
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Dalte SDS-plus me maje 250mm me vetemprehje