Dalte SDS-Plus me maje 250 mm
Vlerësuar me 0 nga 5

Dalte SDS-Plus me maje 250 mm

850 L

Marka:HIKOKI

Dalte SDS-Plus me maje 250 mm


Kodi: 751590

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Hikoki

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dalte SDS-Plus me maje 250 mm”