Dalte e sheshte

Dalte e sheshte

450 L

Brand:INGCO

Dalte e sheshte hexagon 17x280x22mm, per matrapikun PDB13008

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dalte e sheshte”