Suport për blerje !

Dalte Matrapiku Hexagon 30 mm e sheshte 410 mm

3,990 L

Dalte Matrapiku Hexagon 30 mm e sheshte 410 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Dalte Matrapiku Hexagon 30 mm e sheshte 410 mm 3,990 L
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Hikoki

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dalte Matrapiku Hexagon 30 mm e sheshte 410 mm”