Matrapik SDS-Plus

Matrapik SDS-Plus

10,900 L

Marka:INGCO

Matrapik SDS-Plus industrial me motor vertikal 1500 W / 5.5 J

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Matrapik SDS-Plus”