Suport për blerje !

CGSLI201286 – Motosharre me dy bateri 20V / 4.0Ah, motor pa karboncina shpate 30cm

27,900 L

Motosharre me dy bateri 20V / 4.0Ah, motor pa karboncina shpate 30cm

CGSLI201286 - Motosharre me dy bateri 20V / 4.0Ah, motor pa karboncina shpate 30cm 27,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Motosharre me dy bateri 20V / 4.0Ah, motor pa karboncina shpate 30cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CGSLI201286 – Motosharre me dy bateri 20V / 4.0Ah, motor pa karboncina shpate 30cm”