Suport për blerje !

FCLI2034 – Karikues I shpejte 20V (2X4.0 Ah)

3,990 L

Karikues I shpejte 20V (2X4.0 Ah)

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
FCLI2034 - Karikues I shpejte 20V (2X4.0 Ah) 3,990 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

FCLI2034 – Karikues I shpejte 20V (2X4.0 Ah)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FCLI2034 – Karikues I shpejte 20V (2X4.0 Ah)”