Suport për blerje !
Ofertë!

71833 – Tub fleksibel F/M 3/8″ 3/8″ 300MM

Çmimi origjinal qe: 300 L.Çmimi i tanishëm është: 250 L.

-17%

Tub fleksibel F/M 3/8″ 3/8″ 300MM

71833 - Tub fleksibel F/M 3/8" 3/8" 300MM 300 L Çmimi origjinal qe: 300 L.250 LÇmimi i tanishëm është: 250 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub fleksibel F/M 3/8″ 3/8″ 300MM

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “71833 – Tub fleksibel F/M 3/8″ 3/8″ 300MM”