Suport për blerje !
Ofertë!

71804 – Tub fleksibel F/F 1/2″ 1/2″ 800MM

Çmimi origjinal qe: 440 L.Çmimi i tanishëm është: 380 L.

-14%

Tub fleksibel F/F 1/2″ 1/2″ 800MM

71804 - Tub fleksibel F/F 1/2" 1/2" 800MM 440 L Çmimi origjinal qe: 440 L.380 LÇmimi i tanishëm është: 380 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub fleksibel F/F 1/2″ 1/2″ 800MM

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “71804 – Tub fleksibel F/F 1/2″ 1/2″ 800MM”