Suport për blerje !
Ofertë!

71802 – Tub fleksibel F/F 1/2″ 1/2″ 500MM

Çmimi origjinal qe: 340 L.Çmimi i tanishëm është: 320 L.

-6%

Tub fleksibel F/F 1/2″ 1/2″ 500MM

71802 - Tub fleksibel F/F 1/2" 1/2" 500MM 340 L Çmimi origjinal qe: 340 L.320 LÇmimi i tanishëm është: 320 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub fleksibel F/F 1/2″ 1/2″ 500MM

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “71802 – Tub fleksibel F/F 1/2″ 1/2″ 500MM”