Suport për blerje !
Ofertë!

531035 – Perzjerese kolli MXE 1010W + shufer perzjerese 120mm

Çmimi origjinal qe: 24,900 L.Çmimi i tanishëm është: 20,000 L.

-20%

Perzjerese kolli MXE 1010W + shufer perzjerese 120mm

531035 - Perzjerese kolli MXE 1010W + shufer perzjerese 120mm 24,900 L Çmimi origjinal qe: 24,900 L.20,000 LÇmimi i tanishëm është: 20,000 L.
Brand:FLEX

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “531035 – Perzjerese kolli MXE 1010W + shufer perzjerese 120mm”