Suport për blerje !
Ofertë!

CVLI2005 – Aspirator me depozite inoxi me depozite (vetem trup) me depozite 20 lt

Çmimi origjinal qe: 12,180 L.Çmimi i tanishëm është: 9,900 L.

-19%

Aspirator me depozite inoxi me depozite (vetem trup) me depozite 20 lt

CVLI2005 - Aspirator me depozite inoxi me depozite (vetem trup) me depozite 20 lt 12,180 L Çmimi origjinal qe: 12,180 L.9,900 LÇmimi i tanishëm është: 9,900 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CVLI2005 – Aspirator me depozite inoxi me depozite (vetem trup) me depozite 20 lt”