CDLI20024 – Trapan me bateri 20V/2.0 Ah, 45 Nm

CDLI20024 – Trapan me bateri 20V/2.0 Ah, 45 Nm

9,900 L

Brand:INGCO

Trapan me bateri 20V/2.0 Ah, 45 Nm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CDLI20024 – Trapan me bateri 20V/2.0 Ah, 45 Nm”