Suport për blerje !
Ofertë!

YT-12691 – Komplet kriketi 1/2”

Çmimi origjinal qe: 12,380 L.Çmimi i tanishëm është: 9,900 L.

-20%

Komplet kriketi 1/2” 82 cope

YT-12691 - Komplet kriketi 1/2'' 12,380 L Çmimi origjinal qe: 12,380 L.9,900 LÇmimi i tanishëm është: 9,900 L.
Brand:YATO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Komplet kriketi 1/2”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “YT-12691 – Komplet kriketi 1/2””