Suport për blerje !
Ofertë!

WLD3H05 – Shkalle alumini familjare me platforme metalike 1×5 (Kapaciteti 120 kg)

Çmimi origjinal qe: 5,500 L.Çmimi i tanishëm është: 4,900 L.

-11%

Shkalle alumini familjare me platforme metalike 1×5 (Kapaciteti 120 kg)

WLD3H05 - Shkalle alumini familjare me platforme metalike 1x5 (Kapaciteti 120 kg) 5,500 L Çmimi origjinal qe: 5,500 L.4,900 LÇmimi i tanishëm është: 4,900 L.
Brand:WADFOW

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shkalle alumini familjare me platforme metalike 1×5 (Kapaciteti 120 kg)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “WLD3H05 – Shkalle alumini familjare me platforme metalike 1×5 (Kapaciteti 120 kg)”