Suport për blerje !
Ofertë!

WLD1H03 – Shkalle alumini familjare me perforcim metalik 1×3 (Kapaciteti 150 kg)

Çmimi origjinal qe: 4,100 L.Çmimi i tanishëm është: 3,500 L.

-15%

Shkalle alumini familjare me perforcim metalik 1×3 (Kapaciteti 150 kg)

WLD1H03 - Shkalle alumini familjare me perforcim metalik 1x3 (Kapaciteti 150 kg) 4,100 L Çmimi origjinal qe: 4,100 L.3,500 LÇmimi i tanishëm është: 3,500 L.
Brand:WADFOW

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Shkalle alumini familjare me perforcim metalik 1×3 (Kapaciteti 150 kg)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “WLD1H03 – Shkalle alumini familjare me perforcim metalik 1×3 (Kapaciteti 150 kg)”