Suport për blerje !
Ofertë!

BFN9015 – Ventilator tavoline inoxi 90W, diameter 45cm

Çmimi origjinal qe: 9,700 L.Çmimi i tanishëm është: 6,600 L.

-32%

BFN9015 – Ventilator tavoline inoxi 90W, diameter 45cm

 

  • 3 krahe metali
  • Trup metali
  • Diameter 45cm
  • Fuqia Watt: 90
  • Gjatesi kablli: 1.8
  • Voltazhi V: 220-240
BFN9015 - Ventilator tavoline inoxi 90W, diameter 45cm 9,700 L Çmimi origjinal qe: 9,700 L.6,600 LÇmimi i tanishëm është: 6,600 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

BFN9015 – Ventilator tavoline inoxi 90W, diameter 45cm