Suport për blerje !

HGLI20025 – Ajerngrohese me bateri 20V/4.0 Ah, 300/550?C

11,500 L

Ajerngrohese me bateri 20V/4.0 Ah, 300/550?C

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
HGLI20025 - Ajerngrohese me bateri 20V/4.0 Ah, 300/550?C 11,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

HGLI20025 – Ajerngrohese me bateri 20V/4.0 Ah, 300/550?C

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HGLI20025 – Ajerngrohese me bateri 20V/4.0 Ah, 300/550?C”