Suport për blerje !

TS26005 – Sharre ndertimi portative 2600 Watt

65,900 L

Sharre ndertimi portative 2600 Watt 254 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
TS26005 - Sharre ndertimi portative 2600 Watt 65,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

TS26005 – Sharre ndertimi portative 2600 Watt 254 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TS26005 – Sharre ndertimi portative 2600 Watt”