Suport për blerje !

CGSLI20581 – Sharre krasitese me bateri 20V /

8,900 L

Sharre krasitese me bateri 20V / 2.0Ah, shpate 13cm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
CGSLI20581 - Sharre krasitese me bateri 20V / 8,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

CGSLI20581 – Sharre krasitese me bateri 20V / 2.0Ah, shpate 13cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CGSLI20581 – Sharre krasitese me bateri 20V /”