Suport për blerje !
Ofertë!

SWP7501 – Pompe zhytese 3”, 750 W, Hedhja max 103m, Prurja max 33L/min, me 9m kabell

Çmimi origjinal qe: 16,780 L.Çmimi i tanishëm është: 11,900 L.

-29%

Pompe zhytese 3”, 750 W, Hedhja max 103m, Prurja max 33L/min, me 9m kabell

SWP7501 - Pompe zhytese 3'', 750 W, Hedhja max 103m, Prurja max 33L/min, me 9m kabell 16,780 L Çmimi origjinal qe: 16,780 L.11,900 LÇmimi i tanishëm është: 11,900 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pompe zhytese 3”, 750 W, Hedhja max 103m, Prurja max 33L/min, me 9m kabell

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SWP7501 – Pompe zhytese 3”, 750 W, Hedhja max 103m, Prurja max 33L/min, me 9m kabell”