Suport për blerje !

SWP3701 – Pompe zhytese 3”, 370 W, Hedhja max 72m, Prurja max 25L/min, me 9m kabell

9,500 L

Pompe zhytese 3”, 370 W, Hedhja max 72m, Prurja max 25L/min, me 9m kabell

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
SWP3701 - Pompe zhytese 3'', 370 W, Hedhja max 72m, Prurja max 25L/min, me 9m kabell 9,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pompe zhytese 3”, 370 W, Hedhja max 72m, Prurja max 25L/min, me 9m kabell

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SWP3701 – Pompe zhytese 3”, 370 W, Hedhja max 72m, Prurja max 25L/min, me 9m kabell”