Set me 10 punto/dalta SDS-Plus
Vlerësuar me 0 nga 5

Set me 10 punto/dalta SDS-Plus

1,950 L

Set me 10 punto/dalta SDS-Plus (8 punto + 2 dalta)


Kodi: AKD2101

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set me 10 punto/dalta SDS-Plus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *