Set me 4 pinca fermo
Vlerësuar me 0 nga 5

Set me 4 pinca fermo

2,990 L

Set me 4 pinca fermo 5″/150mm, 2cp 180?,2cp 90?


Kodi: HCCPS26125

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set me 4 pinca fermo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *